Logo

Projektujemy strony internetowe oparte na Wordpress CMS!

Wordpress to najpopularniejszy system zarządzania treścią na świecie. Popularność zdobył dzięki łatwości obsługi, instalacji oraz publikowania treści. To idealny system na strony informacyjne, małe strony firmowe lub blogi.

Wordpress to jeden z najlepszych bezpłatnych CMSów pod względem przystosowania strony internetowej w kierunku SEO. Wystarczy kilkanaście kliknięć aby przygotować stronę według najnowszych standardów SEO i SEM.

Wordpress to drugi najpopularniejszy CMS w naszej firmie. Przede wszystkim służy nam do tworzenia portali internetowych nie będącymi sklepami internetowymi. WP to system zarządzania treścią godny polecenia każdemu klientowi.

Idealny do większości projektów, niestety czasami nie jest tak elastyczny jak wymagają tego indywidualne potrzeby niektórych klientów. Częste aktualizacje (czyli patche) czynią z tego CMSa jedno z najbezpieczniejszych rozwiązań w zakresie tworzenia dynamicznych stron internetowych. Pomimo swojej „darmowości” WP jest bezpieczny, szybki i lekki.

Tu możemy się spotkać!
Zuczkowski media design solutions / ul.Dzierżoniowska 14 / 57-100 Strzelin / tel.: 514 437 679 / info[@]zuczkowski.pl