Tworzenie stron www

Jesteśmy agencją media i design z siedzibą w Polsce, jesteśmy wyspecjalizowanie w kierunku tworzenia stron i projektów internetowych. Nasze projekty tworzymy na bazie różnych Content Management Systemów, takich jak Joomla czy Wordpress. Tworzone przez nas strony internetowe są wyjątkowe i dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Indywidualna strona internetowa pomoże waszej firmie w nawiązaniu nowych kontaktów z partnerami biznesowymi i klientami.

W trakcie projektowania ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności i prostoty obsługi strony internetowej, którą ostatecznie przekażemy naszemu klientowi. W trakcie tworzenia ważne jest aby tworzyć projekt wraz z klientem, tak aby ostateczna wersja strony internetowej była tym co wymarzył sobie klient.

W ramach naszych usług otrzymacie Państwo:

  • Stronę internetową która jest dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta.
  • System zarządzania treścią CMS
  • Wdrożenie strony internetowej na Państwa serwerze oraz wstępna jej konfiguracja.
  • Uzupełnienie treści strony internetowej oraz jej galerii
  • Rejestracja domeny
  • Oddanie praw autorskich związanych z Państwa stroną internetową
  • Instruktaż obsługi strony

Każdy projekt traktowany jest indywidualnie, przygotowanie projektu oraz jego realizacja składa się z kilku faz, które prawie zawsze wyglądają tak samo. Ważna jest pierwsza rozmowa z klientem podczas, której analizujemy jego wizję i pomysły. Dzięki temu możemy opracować wstępny projekt serwisu dla klienta. Następnie przychodzi pora na podpisanie umowy oraz rozpoczęcie prac nad stroną internetową klienta. Gdy projektowanie strony internetowej zostanie przez nas ukończone, testujemy stronę wraz z klientem i sprawdzamy czy nie ma ona ukrytych błędów. Po zakończonych testach strona internetowa gotowa jest do odbioru.

Tu możemy się spotkać!
Zuczkowski media design solutions / ul.Dzierżoniowska 14 / 57-100 Strzelin / tel.: 514 437 679 / info[@]zuczkowski.pl